0

تنظیم سفارشی صندلی اداری

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 11 فروردین 1399 در ساعت 13 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تنظیم صندلی اداری

صرفنظر از اینکه چه مبلغی را برای خرید صندلی اداری هزینه کرده اید، اگر یک صندلی اداری درست تنظیم نشده باشد، کارآیی خوبی نخواهد داشت. وقت گذاشتن برای تنظیم صندلی متناسب با  بدن خود و نوع کارهایی که انجام می دهید یک ضرورت است. یک صندلی خوب به شما امکان می دهد ارتفاع صندلی، عمق صندلی ، دسته صندلی و ... را متناسب با خود سفارشی کنید تا روی صندلی اداری راحت باشید.

اولین قدم دریافت راهنمای تنظیمات صندلی اداری از کارشناسان فروش می باشد. فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت هنگام فروش صندلی توضیحات لازم را برای تنظیم صندلی اداری به خریداران ارائه می دهد. تنظیمات صندلی اداری شامل چند مورد می باشد:

  • تنظیم ارتفاع صندلی

روی صندلی بنشینید و ارتفاع صندلی را طوری تنظیم کنید که پاهای شما روی زمین صاف باشد و زانوی شما زاویه 90 درجه داشته باشد. زانوهای شما باید کمی پایین تر از نشیمن صندلی قرار بگیرد. با گذشت زمان ، اگر روی نشیمن صندلی احساس فشار کردید ، صندلی را کمی بلند کنید. اگر در پای خود احساس فشار دارید ، صندلی را پایین بیاورید.

تنظیم سفارشی صندلی اداری

  • تنظیم عمق صندلی

اگر یک صندلی اجازه این کار را می دهد ، ممکن است شما نیاز به تنظیم عمق صندلی داشته باشید,  یعنی موقعیت نشستن خود با پشتی صندلی را تنظیم کنید. در این مورد صندلی اداری به طور مشابه با صندلی در اتومبیل کار می کند ، معمولاً با یک دکمه در زیر صندلی یا یک دستگیره در کنار صندلی می توانید عمق صندلی را تنظیم کنید. روی صندلی بنشینید و پاهای خود را روی زمین صاف نگه دارید ، سپس عمق صندلی را بررسی کنید . اگر قسمت جلوی صندلی به قسمت  پشتی زانوهای شما فشار می آورد ، صندلی را کمی عقب بکشید. اگر فضای بیش از حد زیادی دارید و زانوهایتان خسته می شوند ، صندلی را به جلو بکشید.

  • تنظیم دسته صندلی

ارتفاع دسته ها را طوری تنظیم کنید که آرنج شما زاویه 90 درجه داشته باشد. اگر دسته های صندلی خیلی بالا باشد ، شما مجبور می شوید ارتفاع آنها را کم کنید. دستان شما باید به راحتی و بدون فشار روی دسته ها قرار بگیرد.

فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت

فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت ارائه دهنده انواع صندلی ارگونومیک, تمامی محصولات خود را با گارانتی عرضه می دارد و شما می توانید با اطمینان خاطر و قیمت مناسب, صندلی مورد نظر خود را خریداری کنید. کارشناسان فروش حامی صنعت مشاوره برای خرید صندلی اداری ارائه می دهند تا با توجه به نیازهای خود, بهترین صندلی اداری را انتخاب کنید, شماره تماس : 021 88808691

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()