0

چرا باید برای خرید یک صندلی اداری خوب سرمایه گذاری کنم؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 11 فروردین 1399 در ساعت 12 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خرید صندلی اداری ارگونومیک نوعی سرمایه گذاری می باشد

این مطلب تلاشی برای متقاعد کردن هرکسی برای خرید یک صندلی اداری بسیار گران قیمت نیست ، بلکه بیشتر برای آگاهی و برشمردن مزایای استفاده از صندلی گران تر در مقایسه با صندلی ارزان تر است. در ادامه ، چهار ویژگی اصلی را بیان می کنیم که صندلی های کم هزینه و صندلی های اداری گران تر را از هم جدا می کنند.

  • پشتیبانی از کمر

پشتیبانی از کمر در برخی از صندلی ها برای کمک به حفظ حالت انحنای ستون فقرات به منظو نشستن سالم روی صندلی وجود دارد. شما به طور معمول ویژگی های پشتیبانی کمری را در صندلی اداری با قیمت بیش از 700 هزار تومان مشاهده خواهید کرد.

  • دسته قابل تنظیم

اگر دسته صندلی قابل تنظیم باشد شما می توانید متناسب با بازوهای خود دسته را تنظیم کنید و در بهترین حالت قرار دهید. به طور خلاصه این که هرچه صندلی گران تر باشد ، ویژگی های تنظیم بیشتری نیز خواهد داشت و از جمله این ویژگی ها دسته قابل تنظیم است. صندلی های ارزان تر به طور معمول قابل تنظیم نیستند ، در حالی که صندلی های گران تر به شما این امکان را می دهند که ارتفاع دسته صندلی را تنظیم کنید.

چرا باید برای خرید یک صندلی اداری خوب سرمایه گذاری کنم؟

  • پشتی صندلی

صندلی های اداری با قیمت بالاتر ویژگی تنظیم پشتی صندلی را دارند که برای عمق بهینه صندلی می توان آن را به سمت جلو یا عقب تنظیم کرد. نشیمن صندلی اداری باید به اندازه کافی عمیق باشد تا پاها به شکل درست روی صندلی قرار بگیرد.

  • شیب قابل تنظیم

وقتی به دنبال صندلی اداری هستید ، ویژگی های کنترل شیب را حتما در نظر بگیرید, معمولاً این موضوع را در صندلی های زیر 700 هزار تومان مشاهده نخواهید کرد. ویژگی شیب برای پشتیبانی از وزن قسمت فوقانی بدن شما گنجانیده شده است و می تواند در صورت تنظیم تسکینی برای درد کمر شما باشد. نشستن در حالت صاف معمولاً بهترین حالت برای نشستن است و این ویژگی به درست نشستن کمک می کند.

 صندلی اداری ارگونومیک

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های صندلی اداری ارگونومیک هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات حامی صنعت در مورد صندلی اداری ارگونومیک را مطالعه نمایید.  برای خرید صندلی اداری می توانید از محصولات متنوع صندلی اداری در سایت حامی صنعت بازدید کنید و در صورت انتخاب محصول مورد نظر برای خرید و دریافت مشاوره با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید,  شماره تماس : 021 88808691

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()