0

چرا یک صندلی اداری ارگونومیک بخریم؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 12 اسفند 1398 در ساعت 17 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

صندلی اداری ارگونومیک

به احتمال زیاد شما به خوبی می دانید که چه چیزی یک صندلی ارگونومیک را از صندلی های دیگر متفاوت می کند، اما ممکن است هنوز قانع نشده اید که چرا باید از یک صندلی اداری ارگونومیک استفاده کنید. اگرچه دلایل زیادی برای استفاده از صندلی های ارگونومیک وجود دارد، اما ما تصمیم گرفته ایم که روی 5 ویژگی اصلی تمرکز کنیم : راحتی صندلی اداری ، تنظیم سفارشی صندلی اداری، کیفیت صندلی اداری, سبک صندلی اداری, مزایای سلامتی

  • راحتی صندلی اداری

بسیاری از ما ساعتها در محل کار خود روی صندلی اداری می نشینیم, یک صندلی که طی 2 دقیقه تست در فروشگاه احساس راحتی با آن داشته اید, می تواند بعد از 2 ساعت استفاده از آن احساس متفاوتی به شما بدهد. انواع مختلف صندلی با قطعاتی با کیفیت های متفاوت ساخته شده اند, بنابراین اطمینان حاصل کنید از اینکه مواردی را پیدا می کنید که فکر می کنید برای ساعت های طولانی راحت ترین هستند. همیشه یک صندلی را برای یک روز کامل در نظر بگیرید ، فقط برای نشستن روی آن برای یک بار در روز تصمیم گیری نکنید.

  • تنظیم سفارشی صندلی اداری

با داشتن یک صندلی اداری ارگونومیک راه های مختلفی برای تنظیم صندلی اداری متناسب با بدن شما وجود دارد. شما می توانید ارتفاع صندلی، عمق صندلی ، پشتی صندلی و حتی دسته های صندلی را متناسب با بدن خود تنظیم کنید.

  • کیفیت صندلی اداری

این بدیهی است که صندلی های ارزان قیمت همان کیفیتی که صندلی هایی با قیمت بالاتر دارند را ارائه نمی دهند. از آنجا که تولید کنندگان صندلی های ارزان قیمت تمایل زیادی به ارائه ضمانت ندارند ، بهتر است مبلغ بیشتری را بپردازید و صندلی را تهیه کنید که متناسب با وضعیت شما باشد. بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند صندلی های ارگونومیک دارند ، اما آیا آنها واقعاً ارگونومیک هستند و آیا آنها واقعاً مطابق نیاز شما هستند؟

چرا یک صندلی اداری ارگونومیک بخریم؟

  • سبک صندلی اداری

شیک بودن صندلی به معنای راحت بودن آن نیست, بنابراین در انتخاب خود دقت کنید. ویژگی های ارگونومیک زیادی برای انتخاب صندلی اداری وجود دارند که هر کدام از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. خواه به دنبال یک صندلی با ظاهر مدرن یا یک صندلی کلاسیک هستید می توانید دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید در فروشگاه حامی صنعت پیدا کنید.

  • مزایای سلامتی

توجه به این نکته مهم است که ویژگی های صندلی ارگونومیک فقط برای راحتی نیستند, آنها همچنین مزایای سلامتی را برای شما به ارمغان می آورند. به عنوان مثال ، اجازه دهید دسته ها در یک زاویه 90 درجه قرار بگیرند ، با این کار فشار روی شانه و درد گردن حاصل از آن را کاهش می دهید. با داشتن صندلی اداری ارگونومیک می توان بسیاری از مشکلات سلامتی که کارمندان را گرفتار می کند کاهش داد یا از آن جلوگیری کرد.

همانطور که می بینید ، دلایل زیادی وجود دارد که باید برای خرید صندلی های ارگونومیک در دفتر خود سرمایه گذاری کنید. آنها نه تنها آسایش شما را در طول روز تضمین می کنند ، بلکه می توانند متناسب با بدن شما تنظیم شوند و انواع مزایای سلامتی را به همراه داشته باشند. مهمتر از همه اینکه صندلی های اداری ارگونومیک از کیفیت استثنایی و ماندگاری برخوردار هستند. برای خرید صندلی اداری ارگونومیک می توانید با فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت تماس بگیرید,  شماره تماس : 021 88808691

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()