0

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک (قسمت اول)

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 4 شهریور 1398 در ساعت 13 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شاید خیلی مهم به نظر نرسد ، اما انتخاب صندلی ارگونومیک مناسب برای میز یا محل کار شما می تواند در سلامت و راحتی شما تاثیر بسیار مهمی داشته باشد. نشستن برای مدت طولانی, فشار زیادی را بر روی کمر و ستون فقرات وارد می کند ، که می تواند منجر به مشکلات کمر و ناراحتی جدی شود. کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انتخاب صندلی اداری ارگونومیک مناسب می تواند از به خطر افتادن سلامتی شما جلوگیری کند و در بهبود وضعیت سلامتی و آسایش شما در طول روز کاری کمک کند.

قسمت اول: ارزیابی قابلیت های تنظیم صندلی

1. به دنبال توانایی تنظیم ارتفاع صندلی باشید

 ارتفاع صندلی ارگونومیک شما باید کاملاً قابل تنظیم باشد. صندلی باید به راحتی به سمت بالا یا پایین حرکت کند. این تنظیم باعث می شود افراد با ارتفاعات مختلف به راحتی روی صندلی بنشینند. قبل از خرید صندلی

  • اطمینان حاصل کنید که تا چه حد می توانید صندلی را بالا یا پایین تنظیم کنید.
  • بیشتر صندلی ها فقط محدوده کمی از تنظیم ارتفاع را ارائه می دهند.
  • در حالی که زانوها در زاویه نود درجه قرار می گیرند ، باید پای شما روی زمین قرار بگیرد.

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک

2. در نظر بگیرید چه کسی از صندلی استفاده خواهد کرد

قبل از انتخاب صندلی ارگونومیک ، به این فکر کنید که چه کسی از صندلی استفاده خواهد کرد. صندلی باید به راحتی قابل تنظیم باشد تا هر کسی که بخواهد روی آن بنشیند بتواند آن را تنظیم کند و  در وضعیت مناسبی قرار دهد. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که صندلی شما مناسب فردی است که می خواهد از صندلی استفاده کند.

  • هر صندلی که قصد خرید آن را دارید باید راحت و متناسب با فردی که می خواهد روی آن بنشیند باشد.
  •  بسیاری از صندلی های ارگونومیک به اندازه کافی قابل تنظیم خواهند بود و بیشتر افراد می توانند آن را متناسب با خود تنظیم کنند.

3. اطمینان حاصل کنید که عناصر صندلی را  به صورت جداگانه می توان تنظیم کرد

 یک صندلی ارگونومیک خوب به شما این امکان را می دهد که هر قسمت از صندلی را به تنهایی تنظیم کنید. شما باید بتوانید دسته ، پشتی صندلی ,ارتفاع و ..... را به طور مستقل از یکدیگر تنظیم کنید. این سطح از سفارشی سازی این امکان را فراهم می کند که صندلی برای هر کسی که ممکن است از آن استفاده کند مناسب باشد.

به طور کلی ، شما می خواهید صندلی هایی را انتخاب کنید که تعداد زیادی ویژگی قابل تنظیم دارند. برای خرید صندلی اداری ارگونومیک می توانید با کارشناسان فروش حامی صنعت در تماس باشید.  شماره تماس : 021 88808691

این مطلب ادامه دارد . . .

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()