0

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک (قسمت سوم)

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 شهریور 1398 در ساعت 12 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ارزیابی صندلی

1. اطمینان حاصل کنید که اندازه صندلی مناسب شماست

صندلی های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک می توانند هنگام استفاده از آنها برای مدت طولانی ، بر راحتی و سلامتی شما تأثیر منفی بگذارند. هنگامی که به دنبال یک صندلی ارگونومیک خوب هستید ، سعی کنید مطمئن شوید که صندلی برای شما یا هر کسی که از آن استفاده می کند ، اندازه مناسبی دارد. برخی از این ویژگی ها را هنگام خرید صندلی ارگونومیک و تصمیم گیری در مورد اندازه صندلی در ذهن داشته باشید:

  • کف صندلی باید مقداری بزرگتر از حجم بدن شما باشد که روی صندلی قرار می گیرد
  • جلوی کف صندلی باید درست در پشت زانوی شما قرار گیرد

2. بالشتک صندلی را بررسی کنید

 به احتمال زیاد وقت زیادی را روی صندلی ارگونومیک خود خواهید نشست. به همین دلیل می خواهید مطمئن شوید که صندلی شما به درستی و به اندازه کافی جا دارد تا از راحتی و پشتیبانی ارگونومیکی اطمینان حاصل کنید. قبل از خرید صندلی از فروشنده سوال کنید که ;کف صندلی با کیفیت بالا ساخته شده است یا خیر؟

  • کف صندلی با کیفیت پایین به سرعت خراب می شود و باعث ناراحتی شما می شود
  • حداقل باید یک ساعت در صندلی راحت بنشینید و آن را تست کنید

صندلی با کف نامناسب باعث ایجاد  ناراحتی برای نشیمنگاه و مشکلات پشت می شود

 نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک (قسمت سوم)

3. در نظر بگیرید که آیا می توانید صندلی را کج کنید یا خیر؟

 اگرچه امکان کج کردن صندلی اغلب اختیاری است ، اما اگر می خواهید از این ویژگی در صندلی خود استفاده کنید, کج کردن صندلی می تواند به شما در حفظ وضعیت مناسب هنگام نشستن روی صندلی کمک کند. اگر فکر می کنید توانایی کج کردن صندلی به شما در نشستن راحت تر کمک می کند ، بررسی کنید که آیا صندلی ارگونومیک شما از این توانایی برخوردار است یا خیر.

اکثر افرادی که در طول روز, ساعات طولانی را روی صندلی اداری می نشینند باید هنگام انتخاب و خرید صندلی اداری ویژگی های بسیاری را برای صندلی در نظر بگیرند تا  اوقات راحتی را روی صندلی اداری داشته باشند. هنگامی که صندلی انتخابی شما امکان سفارشی کردن را داشته باشد, به شکلی که شما بتوانید آن را مطابق نیاز و بدن خود تنظیم کنید, این بهترین حالتی است که می توانید برای یک صندلی اداری مناسب در نظر بگیرید و اطمینان داشته باشید که نشستن روی صندلی ارگونومیک مناسب خطری برای سلامتی شما نخواهد داشت. برای انتخاب و خرید صندلی اداری ارگونومیک و همینطور دریافت مشاوره از کارشناسان فروش حامی صنعت با این شماره تماس بگیرید: 021 88808691

این مطلب ادامه دارد . . .

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()