0

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک (قسمت چهارم)

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 شهریور 1398 در ساعت 14 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نهایی کردن انتخاب شما

1.صندلی ها را بصورت حضوری امتحان کنید

اگرچه می توانید در مورد یک صندلی از خواندن مشخصات آن چیزهای زیادی متوجه شوید ، اما ایده خوبی است که یک صندلی را بصورت حضوری امتحان کنید. با نشستن روی یک صندلی ، شما به راحتی متوجه می شوید که احساس راحتی دارید یا خیر, در واقع با نشستن روی صندلی می توانید بفهمید که آیا صندلی می تواند به طور صحیح با نیازهای شما تنظیم شود یا خیر. هر زمان که قصد خرید صندلی را دارید, اگرممکن باشد سعی کنید یک صندلی ارگونومیک را به صورت حضوری بررسی کنید تا مطمئن شوید این صندلی برای شما مناسب است.

2.جزئیات صندلی را در نظر بگیرید

در هنگام جستجوی صندلی ارگونومیک ویژگی های بسیاری وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. از آنجا که موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، برخی از جنبه های صندلی ممکن است نادیده گرفته شود. این موارد در نهایی کردن انتخاب به شما کمک می کند:

  • پایه های صندلی باید دارای پنج پر باشد
  • چرخ صندلی باید به راحتی و آزادانه حرکت کند

اگر شما می خواهید در مورد بهترین روکش صندلی اداری بدانید, این نکات قابل تامل است :

  • روکش های چرم می توانند به راحتی تمیز شوند اما هوا به خوبی در صندلی جریان نخواهد داشت
  • روکش صندلی پارچه ای می تواند جریان هوا را فراهم کند, اما ممکن است برای تمیز نگه داشتن کمی سخت باشد

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک (قسمت چهارم)

3.در مورد سبک های مختلف صندلی فکر کنید

انواع و سبک های مختلف صندلی های ارگونومیک در دسترس است. این صندلی ها با سبک سنتی صندلی متفاوت هستند و هرکدام مزایای بی نظیر خود را خواهند داشت. نگاهی به برخی از این سبک های بی نظیر صندلی های ارگونومیک بیندازید تا بدانید که کدام یک از آنها می تواند مناسب نیازهای شما باشد.  از جمله سبک های صندلی ارگونومیک می توان به صندلی ارگونومیک طبی اشاره کرد, این نوع صندلی های اداری دارای ویژگی های خاص هستند که کمک به حفظ سلامتی افراد می کنند, مانند پر کردن گودی کمر و ...... افرادی که با نشستن طولانی مدت روی صندلی مشکل دارند, حتما باید در انتخاب صندلی اداری دقت بیشتری داشته باشند تا با یک انتخاب درست بتوانند اوقات راحتی را روی صندلی اداری سپری کنند. صندلی های طبی کمک می کند که شما بتوانید متناسب با مشکلات و نیازهای بدن خود, صندلی را تنظیم کنید تا احساس راحتی روی صندلی داشته باشید.

برای افرادی که مشکل کمر دارند ، صندلی طبی می تواند بهترین انتخاب باشد.

فروشگاه آنلاین مبلمان اداری حامی صنعت دارای انواع مختلف صندلی های ارگونومیک می باشد, شما می توانید برای مشاهده محصولات به سایت حامی صنعت مراجعه کنید و برای خرید انواع صندلی اداری با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 021 88808691

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()