0

چگونه یک صندلی اداری خوب انتخاب کنیم؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 23 فروردین 1398 در ساعت 16 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همه صندلی های اداری یکسان نیستند. برای اطمینان از داشتن یک صندلی که برای نشستن طولانی مدت راحت باشد باید پاسخ این سوال را پیدا کنیم :

آیا طراحی صندلی ارگونومیک است؟

اگر یک صندلی ارگونومیک طراحی شده است، بنابراین می توان آن را با توجه به ارتفاع و متناسب با خود تنظیم کرد، و به این ترتیب، صندلی از بدن شما به طور مطلوبی پشتیبانی می کند که شامل این موارد می باشد : تنظیم ارتفاع صندلی  ,دسته قابل تنظیم و پشتی کمری مناسب

آیا صندلی انتخاب شده, برای هدف مورد نظر مناسب است؟

صندلی شما باید با محیط کاری و شغل شما منطبق باشد.

  •  اگر شما در محیطی کار می کنید که با غذا در ارتباط است یا اینکه صندلی مورد نیاز شما باید در سالن زیبایی استفاده شود ، به طور مثال شما نیاز به یک نوع صندلی دارید که تمیز نگه داشتن آن آسان باشد.
  • اگرصندلی برای نشستن های طولانی مدت در نظر گرفته شده است، پشتیبانی مناسب از کمر و بازوی شما ضروری است.
  • اگرنیاز دارید که روی صندلی به طور منظم بچرخید مانند کار بررسی چندین مانیتور ، یک نوع صندلی که به راحتی چرخانده می شود را باید انتخاب کنید.
  • اگر شما با مشتریان در ارتباط هستید و در قسمت روابط عمومی کار می کنید ، شما نیاز به یک صندلی دارید که زیبایی و جذابیت داشته باشد و با دکوراسیون دفتر هماهنگ باشد.

چگونه یک صندلی اداری خوب انتخاب کنیم؟

آیا فروشنده معتبر است؟

برای اطمینان از اینکه یک صندلی خوب با عمر مفید خریداری کنید , یک فروشگاه معتبر با نامی که می شناسید را انتخاب کنید در واقع فروشگاهی را انتخاب کنید که قبلا از آن خرید کرده و راضی بوده اید و مشتری آن هستید.

آیا صندلی با گارانتی خوب ارائه می شود؟

تامین کننده معتبر یک ضمانت خوب برای صندلی اداری ارائه می دهد. به طور کلی یک صندلی با کیفیت بالا از مواد با دوام ساخته شده  و با گارانتی پنج ساله عرضه می شود.

آیا صندلی با قیمت مناسب ارائه می شود؟

البته قیمت یک مسئله مهم است که شما را نگران می کند. برای اطمینان بیشتر به قیمت ها توجه کنید، اما در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه برای محصولی با قیمت پایین تر ممکن است در بلندمدت پرهزینه باشد.

در حامی صنعت ما طیف گسترده ای از صندلی های ارگونومیک با کیفیت بالا را ارائه می کنیم , صندلی های ما توسط شرکت های برجسته در سراسر کشور استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندلی های اداری خاص و یا برای گفتگو در مورد نیاز به صندلی اداری با فروشگاه حامی صنعت تماس بگیرید. شماره تماس: 021 88808691

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()