0

چگونه می توان بهترین صندلی اداری را خریداری کرد؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 25 آبان 1398 در ساعت 17 : 32 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت ها باید در مورد لوازم اداری که از آنها استفاده می کنند ، کاملاً دقیق باشند. یکی از مواردی که مدیران باید در نظر بگیرند انتخاب بهترین صندلی اداری است زیرا که انتخاب صندلی اداری نامناسب تهدیدی برای سلامتی کارمندان خواهد بود. صندلی نامناسب می تواند باعث آسیب دیدگی کارمندان شود و در صورتی که شرکت  صندلی مناسب در اختیار کارمندان قرار ندهد , کارکنان می توانند از مدیران تقاضا کنند که صندلی راحت و مناسب را در اختیار آنها قرار دهند. به جای اینکه هزینه صرف کنید تا صندلی مناسب را جستجو کنید, می توانید به صورت آنلاین صندلی مناسب را خریداری کنید. حامی صنعت یک فروشگاه آنلاین مبلمان اداری می باشد که انواع محصولات اداری از جمله صندلی اداری را ارائه می دهد.

به دنبال صندلی های قابل تنظیم باشید

به دنبال یک صندلی قابل تنظیم باشید که دارای تنظیم ارتفاع ، تنظیم کف ، تنظیم دسته و غیره می باشد. این ویژگی باعث راحتی بیشتر برای استفاده کنندگان از صندلی می باشد. یک نوع صندلی معمولی که این ویژگی ها را ارائه نمی دهد ایده آل نیست. ممکن است کارمندانی بلندتر یا کوتاهتر از قد یک فرد متوسط بخواهند از صندلی استفاده کنند, که در این صورت احساس ناراحتی خواهند کرد.

جنس پایه صندلی را بررسی کنید

بهترین مواد سازنده برای پایه صندلی اداری آلومینیوم می باشد و بهتر است یک صندلی با پایه آلومینیوم انتخاب کنید. داشتن پایه با جنس مرغوب از شکستن صندلی جلوگیری می کند. از آنجا که این صندلی ها دارای چرخ هستند ، کارمندان تمایل دارند صندلی را به همه جا بچرخانند, این کار نیازمند داشتن پایه و چرخ مناسب می باشد. بنابراین در انتخاب صندلی اداری به دنبال دوام بیشتر باشید.

چگونه می توان بهترین صندلی اداری را خریداری کرد؟

صندلی را تست کنید

قبل از خرید صندلی اداری آن را ابتدا تست کنید. آن را بر روی تنظیمات مختلف ارتفاع و موقعیت های مختلف تنظیم کنید تا بتوانید آن را تست کنید و از راحتی و پشتیبانی آن را برای کل بدن اطمینان حاصل کنید. صندلی باید استانداردهای لازم را برای نشستن راحت روی صندلی داشته باشد. همچنین می توانید از نظرات و تجربه های سایر کارمندان در انتخاب صندلی مناسب بهره ببرید.

از عملکرد مناسب مکانیزم صندلی اطمینان حاصل کنید

آیا مکانیزم صندلی به درستی کار می کند؟ شما اگر مختصر مطالعه ای در مورد مکانیزم صندلی دارید, متوجه اهمیت این قطعه از صندلی هستید. بنابراین می دانید مکانیزم ها چقدر مهم هستند. بعضی از صندلی ها مکانیزم هایی دارند که گیر می کنند, بنابراین کاربران نمی توانند آنها را به درستی تنظیم کنند.

فروش آنلاین صندلی اداری

حامی صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه های صندلی اداری است که به صورت آنلاین هم محصولات خود را به فروش می رساند. در صورتی که نیاز به صندلی اداری مناسب و با کیفیت دارید حتما با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 021 88808691

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()