0

خرید یک صندلی اداری درجه یک چقدر هزینه دارد؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 13 دی 1400 در ساعت 12 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هزینه خرید صندلی اداری

اکثر افرادی که می شناسم با شنیدن قیمت صندلی اداری چشمانشان گرد می شود. یک صندلی اداری قابل تنظیم قطعاً هزینه اولیه بالایی دارد، اما اگر به درستی حساب کنید، در واقع نسبتاً ارزان است. به طور مثال فرض کنید یک صندلی 2000000 تومانی می‌خرید، و به طور متوسط ​​40 ساعت در هفته، 50 هفته در سال روی آن می‌نشینید، و فقط ده سال از آن استفاده می‌کنید. این بدان معناست که شما 2000 ساعت در سال یا 20000 ساعت در یک دهه روی صندلی اداری می نشینید. در نتیجه، داشتن یک صندلی اداری ارگونومیک برای شما 100 تومان در ساعت یا 2400 تومان در روز هزینه دارد. حالا آن را با مقداری که در روز برای قهوه یا قبض تلفن همراه خود هزینه می کنید، مقایسه کنید. یا بهتر است آن را با هزینه تفریحاتی که در هفته دارید در طول یک دهه مقایسه کنید. من مطمئن هستم که خرید صندلی اگر مناسب شما باشد، سرمایه ‌گذاری ارزشمندی خواهد بود. علاوه بر این، بیشتر صندلی های خوب دارای گارانتی طولانی مدت هستند و اگر از آنها به درستی استفاده کنید ، به راحتی10 یا 15 سال عمر می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه خرید صندلی اداری ارگونومیک و با کیفیت با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 021 88808691

خرید یک صندلی اداری درجه یک چقدر هزینه دارد؟

مزایای یک صندلی اداری با کیفیت

یک صندلی با کیفیت خوب نه تنها کمر شما را از مشکلات احتمالی نجات می دهد، بلکه به حفظ گردش خون نیز کمک می کند و بهره وری شما را افزایش می دهد. مطالعات نشان داده‌ است که وقتی راحت و بدون درد هستیم، در محل کار بسیار بازدهی بیشتری داریم. بنابراین، این یک ابزار متقاعدسازی برای رئیس شما است که فکر می کند قیمت صندلی خیلی بالا است. اگر کارفرمایی دارید که نیازی به خرید یک صندلی ارگونومیک برای شما نمی بیند، از پزشک خود یادداشتی بخواهید تا ضرورت استفاده از صندلی اداری ارگونومیک را تایید کند. با داشتن صندلی اداری ارگونومیک و با کیفیت قطعا بهره وری بیشتری خواهید داشت.

خرید صندلی اداری ارگونومیک

فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت, انواع صندلی اداری ارگونومیک را در طرح ها و رنگ های متنوع با کیفیت بالا و گارانتی عرضه می دارد. برای خرید صندلی های اداری حامی صنعت می توانید به صورت حضوری به نمایشگاه مبلمان اداری ما در خیابان حافظ  و برای خرید آنلاین صندلی اداری به سایت حامی صنعت به آدرس tablechair.ir  مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 021 88808691 تماس بگیرید. 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()